studio urody Malgosia

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne

Peeling kawitacyjny

Nazywany też po prostu kawitacją, stał się bardzo popularną metodą regeneracji i oczyszczania skóry. Nic zresztą dziwnego: jest to zabieg bezbolesny, można go stosować nawet na delikatnej skórze, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek.

20-30 minutowa sesja wytwarza mniej więcej taką samą ilość potu jak 10 kilometrowy bieg.

Szczególnie polecamy kawitację jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry przetłuszczającej się, trądzikowej, wrażliwej i naczyniowej. Zabieg pomaga pozbyć się zaskórników i wągrów, minimalizuje też ilość bakterii chorobotwórczych. Bardzo dobrze wpływa na poprawę nawilżenia, a także koi i regeneruje skórę.

peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny wykonywany jest za pomocą wibracji ultradźwiękowej - poza złuszczaniem skóry, zapewnia jej również mikromasaż, poprawiający jej krążenie a więc i dotlenienie. Dzięki temu intensyfikuje się także wnikanie substancji pielęgnacyjnych w głąb skóry, ułatwiając tym samym utrzymanie skutków zabiegu.

Efekty

Rezultaty zabiegu peelingu kawitacyjnego

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dłoniach oraz plecach. Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami), mikrodermabrazją czy peelingami chemicznymi.

studio spa

Potrzebujesz więcej informacji o zabiegach?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Informacja i zapisy: 602 736 222