studio urody Malgosia

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne

Mezoterapia mikroigłowa

Jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji Wyobraź sobie zabieg, podczas którego specjalistyczna głowica z kilkudziesięcioma mikroigiełkami delikatnie nakłuwa naskórek skóry Twojej twarzy. Te mikro kłucia pobudzają i stymulują naskórek. To powoduje, że jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, a dzięki temu Twoja skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli i to na idealnej głębokości. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra zyskuje ujędrnienie, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a cały owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że Twoja skóra sama zaczyna produkować.

mezoterapia mikroigłowa

Zabieg polega na wykonaniu przy pomocy rollera mikroszczelin w utrudniającej przenikanie warstwie rogowej. Mikrouszkodzenia wywołane rollerem, powodują że skóra rozpoczyna produkcję nowych komórek, przyspieszenia produkcji kolagenu i elastyny oraz zwiększa się efektywność działania aplikowanych preparatów. Uzyskane w sposób mechaniczny wolne przejście dla kompozycji aktywnych składników prowadzi do przyspieszonej odnowy biologicznej.

Mezoterapia mikroigłowa – efekty

Zalecenia pielęgnacyjne

Bezpośrednio po zabiegu nie myjemy okolicy zabiegowej, dopiero po 4 godzinach. Intensywnie nawilżamy skórę, stosujemy filtr przeciwsłoneczny o wysokim faktorze ochronnym. Ochrona przeciwsłoneczna powinna być kontynuowana przez kolejnych 10 dni. Unikamy basenu, sauny, ćwiczeń, gorących kąpieli i alkoholu przez 4 dni po zabiegu.

Przeciwwskazania

studio spa

Potrzebujesz więcej informacji o zabiegach?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Informacja i zapisy: 602 736 222