studio urody Malgosia

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne

Masaż antycellulitowy

Czyli zespół technik dobieranych tak, aby usprawnić krążenie całego organizmu, zwłaszcza tych miejsc, gdzie zmiany nastąpiły. Masaż działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Po takim masażu komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra jest gładsza, bardziej napięta, sprężysta i jędrna.

Masaż gorącymi kamieniami

mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg, który łączy w sobie elementy klasycznego masażu, aromaterapii, akupresury i termoterapii. Ma także działanie lecznicze. W całym organizmie rozmieszczone są tzw. ośrodki energii zwane w jodze "czakrami".

Masażysta oddziałując na poszczególne ośrodki ciepłymi kamieniami zmienia przepływ energii. Zmniejsza się napięcie mięśni, poprawia przepływ krwi i limfy, poprawia się metabolizm. Masaż ma więc działanie fizjoterapeutyczne i może być wykorzystywany także jako uzupełnienie fizykoterapii u chorych cierpiących na różne schorzenia nerwowo - mięśniowe.

Wpływ masażu gorącymi kamieniami

Masaż bambusami

Jest to masaż, który wykonuje się przy pomocy pałeczek i miotełek bambusowych. Kije bambusowe o różnej średnicy miotełek dopasowuje się do kształtu mięśni. Masaż ten działa modelująco, drenująco, doskonale usuwa napięcie mięśni oraz złogi i toksyny gromadzące się w organizmie. Oprócz mechanicznego działania bambusów, wykorzystywane jest również zjawisko piezelektryczności. Poprzez pocieranie i uciski pałeczkami wywłujemy potencjał elektryczny. Dzieje się tak, ponieważ bambusy posiadają budowę bogatą w krzem, dlatego są naturalnymi piezoelektrykami. Masaż ten pomoże państwu zadbać o własne ciało, ujędrni i wymodeluje, a dzięki naturlanym właściwościom bambusa poczujecie się państwo doenergetyzowani.

Masaż gorącą czekoladą

mikrodermabrazja diamentowa

Czekolada zwana "Napojem bogów" znana jest od wieków ze swojego wpływu na psychikę i zmysły. Poprawia samopoczucie i humor, działa wręcz antydepresyjnie pobudzając organizm do produkcji endorfin Organizm człowieka wydziela je gdy jesteśmy szczęśliwi lub zakochani. Efekty stosowania czekolady zostały na nowo odkryte i zastosowane w kosmetyce. Jest to mieszanka kakao i masła kakaowego, tłuszczy, przypraw oraz mleka (z przewagą kakao). Ma bardzo pozytywny wpływ na organizm człowieka. Działa relaksująco, uspokajająco, jest źrdłem energii dla mózgu. Szczególnie wskazana przy wysiłku intelektualnym.

Masaż gorącą czekoladą nawilża, ujędrnia i wygładza skórę, opóźnia starzenie, bo ziarna kakaowca bogate są w flawonoidy, które chronią skorę przed działaniem wolnych rodników niszczących organizm.

Jest to masaż relaksacyjno – odżywczy, wykonywany z wykorzystaniem prawdziwej czekolady. Doskonale zaspokaja potrzeby skóry suchej, pozbawionej napięcia, prawidłowego odżywienia, wymagającej regeneracji oraz wygładzenia. Przywraca harmonię całemu organizmowi. Oddziałuje na psychikę i zmysły poprzez zapach, dotyk oraz słuch. Poprzez delikatną stymulację punktów energetycznych masaż przywraca równowagę przepływu energii, pobudza siły witalne, zmniejsza napięcia i stresy. Po zabiegu skóra pozostaje aksamitnie gładka, miękka, wypielęgnowana i gruntownie nawilżona. Zabieg można stosować zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, przy wszystkich rodzajach skóry, nawet bardzo wrażliwej i naczyniowej. Idealny dla każdego kto potrzebuje głębokiego relaksu i odprężenia.

Masaż liftingujący twarzy

Express Lift dla każdego typu skóry wymagającej błyskawicznej odnowy i regeneracji. Oparty jest na formule autorskiego masażu tkanki mięśniowej połączonego z biologiczną aktywnością peelingu zawierającego naturalne składniki. Peeling Extreme Deep Cleansing Massage to wyjątkowe połączenie:

Bardzo krótki 30 minutowy, ale intensywny zabieg liftingujący przynosi skórze natychmiastowy komfort i ukojenie. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszym masażu. Regularnie powtarzany gwarantuje niewiarygodne efekty liftingu i widoczną poprawę tekstury skóry.

studio spa

Potrzebujesz więcej informacji o zabiegach?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Informacja i zapisy: 602 736 222