studio urody Malgosia

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne

Mezoterapia bezigłowa

To nowy system śródskórnej aplikacji substancji aktywnych. Jest to jedyna metoda oparta na terapii skojarziwej, wykorzystującej jednocześnie działanie trzech rodzajów bodźców:

Umożliwia to precyzyjne wnikanie produktów kosmetycznych do głębokich warstw skóry i stopniowe ich uwalnianie, nawet do 48 godzin po zabiegu. Skóra stanowi naturalną barierę uniemożliwiającą przenikanie obcych substancji do organizmu. Aby substancje naniesione na skórę mogły zostać przetransportowane do jej wnętrza, muszą pokonać warstwę rogową naskórka.

Urządzenia do mezoterapii bezigłowej wykorzystuką zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry, pozwalające na otworzenie nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów do głębokich wartsw skóry bez konieczności użycia igieł.

mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa w terapii uszczelniania naczyń krwionośnych

Celem zabiegu jest poprawa uszczelnienia naczyń krwionośnych, wygładzenie i lekkie rozjaśnienie skóry oraz poprawa jej kolorytu.

Mezoterapia bezigłowa w terapii przeciwzmarszczkowej

Wraz z upływem lat skóra się starzeje. Znikają włókna kolagenowe i elastyna, spada poziom nawilżenia, zwiększa się ilość wolnych rodników. Powstają zmarszczki i zmienia się owal twarzy. Nie możemy tego procesu powstrzymać, ale możemy go znacznie spowolnić.

studio spa

Potrzebujesz więcej informacji o zabiegach?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Informacja i zapisy: 602 736 222