studio urody Malgosia

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Jest doskonałą metodą profilaktyki hamującą proces starzenia się skóry. Dostarczane bezpośrednio do skóry właściwej substancje (peptydy, witaminy, minerały) stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymują działanie wolnych rodników i mają zdolność wiązania znacznych ilości wody, dzięki temu optymalnie nawilża naskórek i skórę właściwą.

mezoterapia igłowa

Działanie

W zależności od stosowanej substancji, mezoterapia ma działania: Przeciwzmarszczkowe – zapobiega starzeniu się skóry, Do skóry trądzikowej o rozszerzonych porach, Regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry, Leczenie cellulitu – redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, Leczenie przebarwień – efekt rozjaśnienia, W mezoterapii głowy – zapobieganie wypadaniu włosów i ich wzmocnienie.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona. Mogą być też widoczne drobne grudki, przypominające zatopione pod skórą kropelki wody, które wchłoną się następnego dnia.

Efekt

Pozytywne zmiany zauważalne są juz po pierwszym zabiegu. Pełne efekty mezoterapii widoczne są upływie około tygodnia. Zabieg jest najskuteczniejszy, jeśli wykonuje się go w seriach. Najlepiej też powtarzać zabieg co 4-6 miesięcy.

Przeciwwskazania

studio spa

Potrzebujesz więcej informacji o zabiegach?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Informacja i zapisy: 602 736 222