studio urody Malgosia

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne

Hialuronic multieffect

Innowacyjny zabieg firmy Klapp Cosmetics to niezwykła, wielokierunkowa pielęgnacja przeznaczona dla każdego typu cery w każdym wieku.

Skoncentrowane substancje aktywne bazują na nisko i wysokocząsteczkowym kwasie hialuronowym, a jego postać liposomowa umożliwia kumulowanie wilgoci w głebokich warstwach naskórka przez długi czas. Efekt ten wspierany jest obecnością substancji Pentavitin w 100% pochodzenia roślinnego również generujacej wilgoć w przestrzeniach międzykomórkowych.

Dzięki tak osiągniętemu efektowi optymalnego nawilżenia kompleks Antarcticine zawierający glikoproteinę z dna oceanu pozytywnie wpływa na pobudzenie syntezy kolagenu typu I i IV. Lumiskin to wysoce aktywny kompleks trójglicerydów blokujący tyrozynazę, a tym samym zapobiegający hiperpigmentacji doskonale współdziałający z alfa- arbityną. Ponadto w linii wykorzystano bogactwo takich substacji aktywnych jak: olej jojoba, wyciąg z nasion winogron, ekstrakt z alg, skwalen co zdecydowanie przyczynia się do poprawy stanu skóry oraz jej rewitalizacji.

studio spa

Potrzebujesz więcej informacji o zabiegach?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Informacja i zapisy: 602 736 222